Безпосередньо до 85-річного ювілею фірми ми представляємо оновлений і розширений асортимент масел для класичних моделей автомобілів, продовжуючи тим самим наші традиції. На відміну від сучасних автомобілів раритетні і старі транспортні засоби пред’являють до мастильних матеріалів зовсім інші вимоги, і сучасні моторні масла, що містять велику кількість присадок, можуть викликати в унікальній і цінній машині важкі ушкодження двигуна. Тому саме в таких автомобілях критично важливо використовувати оптимально підібране мастило.

У лінійку продукції ADDINOL Legends, яку можна дізнатися за особливою етикеткою, входять моторні та трансмісійні масла для транспортних засобів усіх років випуску. Масла що не містять присадок ADDINOL Legends M 30 і M 50 підійдуть для транспортних засобів 30-х років XX століття. Моторні масла з мінімальною кількістю присадок ADDINOL Legends 10W-30 і 15W-40 застосовуються в транспортних засобах 50-70-х рр. І, нарешті, ADDINOL Legends 10W-40 і 20W-50 містять пакет присадок, оптимізований для більш високих вимог, що пред’являються більш сучасними класичними моделями випуску 1970 року і пізніше. Про надійне змащення механічних коробок перемикання передач подбають ADDINOL Legends GL 80W, GL 90 і GL 140, а для автоматичних КПП слід вибирати ADDINOL Legends ATF.

Зведена таблиця по лінійці масел Legends

Випуск лінійки Legends ми почнемо з нових моторних масел Legends 10W-40, Legends 15W-40 і Legends 20W-50. Після розпродажу добре зарекомендувавших себе продуктів дизайн їх етикеток поступово буде замінений на новий.