ПП “Скіф-Ол” – офіційний дилер Addinol в Україні

У будь-яких напрямках діяльності експлуатація механізмів не обходиться без змащувальних компонентів. І найкращим з таких є масло-мастильні матеріали німецької компанії Аддінол, що представляють собою високоякісний продукт. На німецьких сучасних заводах всі масляні матеріали виробляються в порядку суворого контролю,
щоб готовий продукт отримував тільки вищий щабель якості. ПП «Скіф-Ол» компанія – працююча безпосередньо з виробниками масляного продукту. Офіційний дилер addinol України, який співпрацює безпосередньо з потужностями німецького виробничого підприємства Addinol. Завдяки копіткій роботі наших співробітників,
ми успішно організовуємо поставку замовлених мастильних матеріалів, необхідних для:

 • гірничодобувної промисловості;
 • харчової промисловості;
 • машинобудівної інфраструктури;
 • роботи залізничного транспорту і інших напрямів.

Відповідальність перед покупцем і пряма робота з виробником, дозволяє ПП «Скіф-Ол» виконати поставку масел точно в обумовлені терміни. При цьому, вся продукція поставляється в спеціальних і зручних для зберігання і застосування тарах, контроль за наповнення та упаковку яких здійснюється безпосередньо в Німеччині.
Для багатьох виробничих агрегатів, пропоноване нами масло просто життєво необхідно, так як його використання дозволяє:

 • збільшити ККД роботи агрегатів;
 • збільшити час зносу сполучених механізмів;
 • захистити вироби які працюють в високих температурах;
 • зменшити витрату паливних сумішей.

З ПП «Скіф-Ол», ви вже сьогодні можете придбати ресурсомісткі мастила, що перевищують на 200% показники конкуруючих компаній.

Замовлення масла у офіційного дистриб’ютора – гарантія якості

Купівля масел у офіційних представників – це гарантія того, що отриманий продукт буде відповідати оригіналу вироба, а його ціна дозволить вигідно вести співробітницьку діяльність як при оптових, так і роздрібних замовленнях. ПП «Скіф-Ол», як офіційний дилер Адінол дозволяє безпосередньо отримати промислові і моторні масла за цінами,
нижче будь-яких посередницьких представників. Тим більше, сучасні умови ринку мають кілька ступенів перекупників, що збільшують фінальну вартість на 200-300% від тієї, яка встановлена ​​нами. Завдяки ПП «Скіф-Ол» ви отримуєте переваги:

 • економія коштів на вартості при будь-яких обсягах покупки масляних речовин;
 • збільшення продуктивності і терміну служби експлуатації, що так само економить бюджетні кошти, які могли бути витрачені на ремонт і обслуговування;
 • можливість отримати індивідуальні умови співпраці з замовленням доставки до вашого складу.

При цьому, не дивлячись на наше безпосереднє місце розташування в Києві, ми поставляємо масла по будь-яким пунктам України, забезпечуючи кожного бажаючого сучасним продуктом німецької якості.

Як купити продукцію ADDINOL в інтернет-магазині ПП “Скіф-Ол”

Використовуючи каталог сайту, кожен індивідуальний замовник може купити собі необхідні масла в потрібній кількості, доступному в каністровий ємностях по 1, 4 і 20 літрів, а так само у вигляді бочки на 205 літрів речовини. При цьому, продукти ADDINOL в Україні можна отримати з доставкою за адресною доставкою, замовляєте Ви кілька каністр або вам буде потрібно ціла фура мастильного складу. Для замовлення, зателефонуйте представнику компанії ПП «Скіф-Ол» або вкажіть свої дані у формі зворотного зв’язку. Опис товару, що купується і його кількість допоможе сформувати кінцеву вартість, а так само озвучити час доставки. Надалі, дані про оптового покупця допоможуть сформувати для нього пакет спеціальних пропозицій, що мають партнерські переваги.

Уже після першого замовлення ви полюбите продукцію Аддінол як досконалий засіб мастила, з яким доводилося працювати, а компанія ПП «Скіф-Ол» стане другом, який вирішить серйозні питання по безтурботній роботі механічних і електротехнічних агрегатів всіх промислових і транспортних ліній.