Сертифікація в міжнародно визнаних організаціях

Сертифікація підприємства

Система менеджменту компанії ADDINOL Lube Oil GmbH (менеджмент якості та екологічний менеджмент) пройшла сертифікацію в німецькій сертифікаційної компанії TÜV Süd Management Service GmbH і визнана відповідною стандарту DIN EN ISO 9001:2015 и 14001:2015.

Система менеджменту компанії ADDINOL Lube Oil GmbH охоплює всі підрозділи підприємства, починаючи з відділів постачання, розробок, виробництва і закінчуючи відділом збуту і адміністрацією. Вона забезпечує дотримання внутрішніх вимог щодо якості та організації процесів на підприємстві, а також впровадження законодавчих положень,
державних і міжнародних норм. Наша система менеджменту сформована з урахуванням інноваційних технологій і вимог наших партнерів і клієнтів. З її допомогою ми забезпечуємо найвищу стабільність якості, екологічне виробництво і постійне вдосконалення наших продуктів. Ми можемо швидко і гнучко реагувати на потреби ринку.

Наша сертифікована система екологічного менеджменту об’єднує економічні, екологічні та соціальні цільові установки. Важливим завданням системи екологічного менеджменту компанії ADDINOL Lube Oil GmbH є поліпшення екологічних показників нашого підприємства, в першу чергу в наступних сферах:

  • розробка високоінноваціонних екологічних продуктів;
  • економне використання матеріалів та природних ресурсів;
  • загальне зменшення енергоспоживання (вода, гаряча вода, електроенергія, пар);
  • екологічне управління виробництвом і утилізацією відходів;
  • запобігання викиду шкідливих речовин.

Сертифікація для харчової промисловості

Виробництво, упаковка, зберігання мастильних матеріалів для харчової промисловості та поводження з ними пройшли сертифікацію в німецькій сертифікаційної компанії QMSI Quality Management Systems International GmbH і визнані відповідними стандарту DIN EN ISO 21469: 2006. Даний стандарт діє відносно до мастильних матеріалів,
застосовуваним в харчовій, парфюмерно-косметичної, фармацевтичної та кормової промисловості і випадково контактують з кінцевою продукцією. Наявність такої сертифікації на додаток до власної системи менеджменту дозволяє компанії ADDINOL забезпечувати дотримання нормативних і гігієнічних вимог протягом усього процесу виробництва та відсутність забруднень сторонніми речовинами, сторонніми частинками або звичайними мастильними матеріалами.

Сертифікація продукції

Мастильні матеріали, що застосовуються при виробництві та фасування продуктів харчування і напоїв, не повинні надавати несприятливий вплив на якість самих продуктів. Тому вони повинні повністю відповідати не тільки вимогам нормативних правових актів у галузі безпеки харчової продукції, але і санітарно-епідеміологічним вимогам,
а також володіти нейтральним запахом і смаком. Всі мастила, пластичні мастила і аерозолі лінійки ADDINOL FoodProof сертифіковані за стандартом NSF-H1 – найважливішої на даний момент міжнародно визнаною класифікацією мастильних матеріалів для харчової промисловості. Сертифікацію здійснює Національний фонд санітарної захисту США (NSF – National Sanitation Foundation). Документи, що підтверджують наявність у окремих продуктів ADDINOL допуску NSF, можна знайти в базі даних NSF.

Крім того, особливі вимоги до виробництва і застосування мастильних матеріалів для харчової промисловості й виробництва напоїв накладають і релігійні норми, які регламентують вибір продуктів і приготування їжі.
За допомогою регулярних аудитів і сертифікації на кошерность і халяльної компанія ADDINOL забезпечує стабільне дотримання релігійних вимог в рецептурі і при виробництві своїх мастильних матеріалів для харчової промисловості.