Клієнтоорієнтовані рішення, засновані на досвіді і знаннях

Більше, ніж просто мастильні матеріали

Мастильні матеріали ADDINOL виробляються в Німеччині. Це свідчить про високу якість, ефективність, точність і, тим самим, надійність наших продуктів. Багато наших високоефективних мастильних матеріалів відкривають можливість для впровадження технічних інновацій. Крім того, вони допомагають ефективніше використовувати енергію і знижувати її споживання що підтверджується різними випробуваннями.

Маючи в своєму розпорядженні асортимент, що налічує понад 650 позицій, компанія ADDINOL пропонує мастила, пластичні мастила, пасти і аерозолі для застосування на автотранспорті і в промисловому обладнанні.
Наші основні наукові дослідження і розробки ведуться в сегментах масел з поліпшеними антифрикційними властивостями для легкових і комерційних автомобілів, газомоторних масел, промислових трансмісійних масел, високотемпературних ланцюгових масел і турбінних масел.
Однак незалежно від сфери застосування високоефективні мастильні матеріали ADDINOL завдяки своїй якості завжди пропонують значні переваги!

Науково-дослідницька база для клієнтоорієнтованих рішень

Мастильні матеріали ADDINOL розробляються з урахуванням вимог, що пред’являються нашими клієнтами і ринком в результаті появи нових матеріалів і технологій виробництва або змін в умовах експлуатації. Масла ADDINOL – оптимальний вибір, як для кінцевого споживача, так і виробника устаткування. Фахівці нашого відділу науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок спираються на багаторічний досвід, велику базу аналітичних показників і глибокі знання виробничих процесів в різних сферах. Співпраця з провідними світовими виробниками машин і обладнання гарантує, що мастильні матеріали будуть створені за останнім словом науки і техніки.

Основні напрямки науково-дослідних розробок:

  • масла з поліпшеними антифрикційними властивостями
  • газомоторні масла
  • трансмісійні мастила промислового призначення
  • високотемпературні ланцюгові масла
  • турбінні масла

Найвищий рівень послуг і консультацій

Поряд з розробкою клієнтоорієнтованих продуктів важливою складовою оптимальної експлуатації наших високоефективних мастильних матеріалів є експертне консультування щодо застосування продукції і технічних питань. Фахівці нашого відділу техніко-прикладного консультування володіють великими знаннями в області трибології.
Вони знайомі з виробничими процесами різних галузей промисловості і вимогами, які пред’являються до мастильних матеріалів в тій чи іншій галузі. Скористайтеся нашими докладними консультаціями з будь-яких питань,
що стосуються мастильних матеріалів ADDINOL: від сумісності продукції і розробки мастильних карт до застосування продуктів для очищення і технічного обслуговування.