Мастильні матеріали з 1936 року — ADDINOL Lube Oil GmbH

Понад 80 років компанія ADDINOL розробляє і виробляє в Німеччині мастильні матеріали, що забезпечують високі експлуатаційні характеристики. Дізнайтеся більше про нашу історію.

2016 Масштабні зміни до 80-річного ювілею

Рівно на рік 80-річного ювілею компанії в місті Лойна проходить закладка першого каменя нової будівлі штаб-квартири. Крім нових офісних площ з сучасними робочими місцями в новому адміністративному будинку будуть побудовані додаткові зали для нарад і окремий конференц-поверх з прибудовою. Це дозволить інженерам нашого відділу техніко-прикладного консультування задовольнити постійно зростаючий попит на навчальні семінари.

Будуть розширені і виробничі потужності. Додасться нова повністю автоматизована лінія розливу дрібної тари і лінії про виробництву спеціальних мастильних матеріалів, в сегменті яких спостерігається значне зростання.

Крім того, до 80-річчя фірми був змінений дизайн дрібної тари ADDINOL. Оформлення сучасних каністр і блискучих етикеток на тарі об’ємом 1, 4 і 5 літрів виглядає свіжо, при цьому виразна фірмова забарвлення не змінилася і дозволяє легко дізнатися наші продукти навіть в новій тарі.

2014 Курс на світовий успіх!

За рахунок професіоналів в області мастильних матеріалів постійно розширюється мережа наших партнерів і дистриб’юторів. В Індії створюється компанія ADDINOL Lube Oil India Pvt. Ltd. В інших країнах наша продукція успішно продається і використовується вже багато років. Російське представництво ADDINOL відзначає свій 10-річний ювілей.
Інтереси бренду ADDINOL представляють торгові партнери більш ніж в 90 країнах світу.

2011 ADDINOL відзначає день народження!

75 років тому, 26 жовтня 1936 року неподалік від міста Лойна, традиційного центру німецької хімічної промисловості, був заснований завод по виробництву паливно-мастильних матеріалів, в той час називався Mineralölwerk Luetzkendorf.

2005 – 2009 ADDINOL розширюється

З огляду на зростаючий попит на якісні мастильні матеріали німецького виробництва були розширені як виробничі, так і логістичні потужності. У 2007 році урочисто відкриваються виробничі лінії і новий центр логістики. У 2009 році додаються нові ємності для зберігання і виробничі лінії.

2002 Курс на глобальне розширення

Якісні мастильні матеріали з Лойна поступово завойовують світовий ринок: представники компанії ADDINOL є на всіх континентах.

1999 ADDINOL в м. Leuna (Лойна)

Закладка нового адміністративно-складського комплексу в Лойна, всього лише в кількох кілометрах від колишнього місця розташування заводу Mineralölwerk Lützkendorf в невеликому населеному пункті Крумпа. Переїзд на нове місце в Лойна пройде в 2000 році.

1996 – 1998 Реєструється фірма ADDINOL LUBE OIL GmbH.

4 грудня 1996 року компанія ADDINOL Lube Oil GmbH була зареєстрована в торговому реєстрі Німеччини. Переоформлення було завершено 9 березня 1998 року.

1989 – 1990 Підприємство перейменовується в ADDINOL

До 1989 року, коли відбулося об’єднання Німеччини, сумарні виробничі потужності заводу Mineralölwerk Lützkendorf досягають 800 000 тон мінеральних паливно-мастильних матеріалів на рік. З них 304 000 тон доводиться на мастильні матеріали.

У 1990 році створюється компанія ADDINOL Mineralöl GmbH Lützkendorf.
Ім’я для підприємства було вибрано по назві одного з найпопулярніших моторних масел колишнього нафтопереробного заводу. Марка ADDINOL (абревіатура від «Additive in Oil») була однією з найвідоміших в НДР.

1974 – 1976 Розширення сфер діяльності

У 1974 році починається будівництво власної лінії з виробництва присадок. У 1976 році одним із пріоритетних і перспективних напрямків діяльності підприємства стає розробка і виробництво гидрокрекингових базових масел.

1967 Виробництво з урахуванням вимог клієнта

Нова змішувальне устаткування типу «Inline» дозволяє виготовляти продукти, враховуючи вимоги конкретного клієнта. Виробнича потужність цієї установки становить 200 000 тонн на рік.

1965 Нове обладнання для досліджень

Введення в експлуатацію нових техніко-експериментальних установок і сучасного випробувального стенду для двигунів.

1960 Створення науково-технічного центру

В цьому році створюється науково-дослідний центр, штат якого буде пізніше налічувати близько 350 працівників, що зведе його в ранг одного з провідних наукових установ по дослідженню мінеральних масел у всій Європі.

Основна діяльність цього дослідницького центру спрямована на створення національних і міжнародних методів дослідження мастильних матеріалів в умовах, максимально наближених до реальних. Він також займається розробкою широкої програми інструментального аналізу для забезпечення якості.

1951 – 1956 Збільшення виробничих потужностей

Завод фокусується виключно на розробці і виробництві мастильних матеріалів, і вже в 1955 році при обсягах виробництва в 65 600 тонн забезпечує більшу частину щорічних потреб НДР в мастильних матеріалах (150 000 тон). У 1956 році на заводі зайнято 3 600 працівників, а випуск продукції досягає 250 000 т/рік.

До цього часу асортимент розширився до значного числа різних продуктів і груп продуктів: моторні масла, компресорні масла, дистиляти та очищені машинні масла, турбінні масла, трансформаторні масла, кабельні ізоляційні масла, масла для заповнення і просочення кабелів, буксові мастила, масла для циліндрів парових машин, темні масла, масла для гарячих підшипників валків прокатних станів.

1949 Провідний виробник мастильних матеріалів в НДР

Після утворення в 1949 році Німецької Демократичної Республіки завод з виробництва паливно-мастильних матеріалів Mineralölwerk Lützkendorf переходить у власність держави і стає провідним виробником мастильних матеріалів в НДР. При цьому масла для двотактних двигунів, які, серед іншого, були потрібні для популярних східнонімецьких автомобілів «Трабант», становили лише малу частину асортименту. На заводі вже в той час виготовлялися моторні та трансмісійні масла по міжнародним специфікаціям для «західних» автомобілів.

1945 – 1948 Важкі часи і відновлення

80% заводу паливно-мастильних матеріалів було зруйновано в результаті бомбардувань. Однак незважаючи на серйозні руйнування, які принесла війна, вже влітку 1945 року за наказом радянської адміністрації виробництво знову відновлюється. Незабаром після цього завод залишає перша партія мастильних матеріалів.

1939 – 1943 Рекордні обсяги виробництва і власна лабораторія

У 1939 році для науково-дослідних цілей створюється передова лабораторія, обладнана за останнім словом техніки. У 1943 році було перероблено 111 700 тонн сировини. Оборот мастильних матеріалів досягає рекордних 6 мільйонів рейхсмарок.

1936 рік створення

У невеликому німецькому населеному пункті Крумпа, розташованому недалеко від сьогоднішнього місцезнаходження нашої фірми в місті Лойна, відомому як традиційний центр німецької хімічної промисловості, був закладений завод з виробництва паливно-мастильних матеріалів Mineralölwerk Lützkendorf.
Розрахункова потужність заводу складає 75 000 тон палива і 50 000 тонн мастильних матеріалів. Необхідна для виробництва сировина виходить переважно шляхом синтезу вуглеводнів з вугілля за методом Фішера-Тропша.