Срібний спонсор на VIII виставці PELICE в Атланті (США)

Міжнародна конференція та виставка будівельних панелей та інженерних пиломатеріалів (PELICE – Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo) є найпопулярнішим у світі майданчиком для зустрічі професіоналів, зайнятих у галузі інженерних та неінженерних матеріалів на основі деревини.

31 березня та 1 квітня 2022 року конференція пройде у восьмий раз, і тут прозвучать численні доповіді та презентації, присвячені новим розробкам та технологіям виробництва шпону, фанери, орієнтовано-стружкових плит (OSB), деревноволокнистих плит середньої щільності (MDF), ДСП, перероблених деревних матеріалів та масивної деревини. У перервах учасників буде час для професійних дискусій, а також для спілкування з більш ніж 80 експонентами.

Ми раді, що цього року ADDINOL буде представлено у виставковій програмі. Штеффен Ботс (Steffen Bots), менеджер напряму промислового продажу АРАС, у своїй презентації розповість про ефективність мастильних матеріалів ADDINOL на прикладах застосування у деревообробній промисловості. Основну увагу він при цьому приділить впливу тертя на енергоспоживання.

Восьма міжнародна конференція та виставка Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo (PELICE) пройде з 31 березня по 1 квітня 2022 року в залі Grand Ballroom North готелю Omni у CNN Center в Атланті, штат Джорджія (США).

31.03.—01.04.2022
Готель Omni у CNN Center, Атланта (США)
Стенд P 517
http://pelice-expo.com


Лінійка ADDINOL FoodProof на виставці ANUGA FoodTec 2022

ANUGA FoodTec – єдина у світі галузева виставка, що охоплює всі аспекти виробництва продуктів харчування. Більш ніж 1500 експонентів, поділені на вісім сегментів, представлять відвідувачам виставки свій досвід та знання у всіх секторах харчової промисловості – від переробки продуктів харчування до упаковки та зберігання. Так, наприклад, у сегменті «Навколишнє середовище та енергія» будуть представлені технології для екологічно чистого, економічного та сталого управління енергією. Інноваціям та продуктам для оптимізації процесів розливу та упаковки, економії ресурсів та забезпечення якості продукції присвячений сегмент «Розлив та упаковка».

У 2022 році ADDINOL вперше візьме участь у виставці ANUGA FoodTec. Зі своїм широким асортиментом продуктів з лінійки FoodProof ADDINOL увійде до сегменту «Food Processing», який присвячено технологіям обробки харчових продуктів. Високоефективні мастильні матеріали ADDINOL призначені для змащування обладнання та компонентів, що функціонують в екстремальних умовах експлуатації (наприклад, печі, лінії охолодження), або в умовах високої вологості. Наші продукти забезпечують ефективне та надійне змащення, відповідаючи при цьому особливим вимогам під час роботи з харчовими продуктами.

26—29.04.2022
Виставковий центр Messe Köln, Кельн (Німеччина)
Павільон 07.01, стенд F 038
https://www.anugafoodtec.de


ADDINOL представить інноваційну олію на виставці Euro Chlor у Варшаві

З 3 по 5 травня 2022 року у конференц-центрі DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre у Варшаві (Польща) відбудеться XI міжнародна конференція та виставка хлорної промисловості Euro Chlor.
Темою цьогорічного заходу заявлено «Лужний хлор: внесок у чисту планету для всіх». Паралельно з конференцією буде організована інтерактивна виставкова зона, де представники галузі, такі як проектно-конструкторські бюро, виробники обладнання та постачальники послуг, зможуть розповісти про свій досвід та знання.

ADDINOL вперше візьме участь у Euro Chlor як експонент. Основну увагу ми приділимо високоефективним мастильним матеріалам, які були розроблені з урахуванням дуже складних умов експлуатації при компресії технологічних газів, що містять хлор, і продажі яких вже успішно стартували.
Олива ADDINOL Turbine Oil CA розроблялася у співпраці з компанією Siemens Turbomachinery Equipment GmbH. Завдяки унікальній технології вона здатна ефективно протистояти проникненню сполук, що містять хлор. Надійне хімічне зв’язування сполук, що містять хлор, в турбінній оливі забезпечує високу надійність і безпеку виробництва за рахунок оптимального захисту вузлів і деталей обладнання від корозії. Крім того, ця олива показує більш тривалий термін служби до чергової заміни порівняно із звичайними турбінними оливами.

03—05.05.2022
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre у Варшаві (Польща)
Стенд 11
https://eurochlor2022.org/


ADDINOL на провідній світовій виставці екологічних технологій IFAT 2022

IFAT є найбільшим майданчиком для знайомства з трендами, інноваціями та рішеннями у сферах водопостачання, каналізації, утилізації відходів та сировинної промисловості. Крім Мюнхена IFAT проводить окремі виставки у Китаї, Індії, Південній Африці та Туреччині. Після того, як у 2020 році виставку IFAT у Мюнхені довелося відмінити через пандемію, двері найбільшої у світі виставки екологічних технологій будуть знову відчинені для відвідувачів з 30 травня по 3 червня 2022 року у виставковому центрі Мюнхена.

Ефективні рішення для водного господарства, переробки відходів та вторинної сировини, такі як виробництво енергії з вторинної сировини та відходів, також будуть представлені на IFAT 2022. Крім доповідей на самій виставці та прямих дискусій, основні моменти програми будуть доступні в інтернеті, а продукти та інновації будуть також представлені у цифровому форматі.

ADDINOL братиме участь у виставці IFAT 2022 разом з компанією Bayern BHKW GmbH, яка має більш ніж 50-річний досвід у будівництві установок для децентралізованої генерації електроенергії та пропонує високоякісні когенераційні установки з початку 1990-х років. ADDINOL доповнює вироблену сімейною компанією з Баварії техніку відповідними мастильними матеріалами, такими як газомоторні оливи та охолоджувальні засоби, а також повним сервісом та аналізами оливи для максимального збільшення терміну служби.

30.05.—3.06.2022
Виставковий центр Messe München, Мюнхен (Німеччина)
Павільон A4, стенд 302
https://ifat.de