Відображаються усі з 6 результатів

Show sidebar

ADDINOL UTTO

ADDINOL UTTO – це універсальне тракторне масло, що відноситься до типу UTTO (Universal Tractor Transmission Oil), яке випускається в класі в’язкості SAE 80W (10W-30).

ADDINOL UTTO виготовлено на основі високоякісних мінеральних базових компонентах з додаванням високоефективних присадок, які забезпечують надійну роботу трансмісій, осей і гідравлічних систем в будівельних і сільськогосподарських машинах

ADDINOL HYDRAULIKÖL HVLPD 46

Гідравлічне масло ADDINOL Hydrauliköl HVLPD 46 виготовлено на основі високоякісних фракцій очищених мінеральних масел (рафінат) і спеціального бесцінкового комплексу активних речовин, що поліпшує антиокисні, антикорозійні та протизносні властивості.

ADDINOL ÖKOSYNTH HVLPD 10 S

ADDINOL Ökosynth HVLPD 10 S – це всесезонна гідравлічна рідина, виготовлена ​​на основі синтетичних поліальфаолефінів (ПАТ). Чудовий комплекс беззольних присадок, містить поверхнево-активні речовини, забезпечує високу термоокислювальну і гідролітичну стабільність, що покращує антикорозійні, протизносні і антиокислювальні властивості.

ADDINOL ÖKOSYNTH HVLPD 46 S

ADDINOL Ökosynth HVLPD 46 S – це всесезонна гідравлічна рідина, виготовлена ​​на основі синтетичних поліальфаолефінів (ПАТ).
Ефективний комплекс бесцинкових присадок, що містять поверхнево-активні речовини, забезпечує високу термоокислювальну і гідролітичну стабільність,
а також покращує антикорозійні та протизносні властивості масла і його стійкість до старіння.

ADDINOL HYDRAULIKÖL HVLPD 68

Гідравлічне масло ADDINOL Hydrauliköl HVLPD 68 виготовлено на основі високоякісних фракцій очищених мінеральних масел (рафінат) і спеціального бесцінкового комплексу активних речовин, що поліпшує антиокисні. антикорозійні та протизносні властивості.

ADDINOL HYDRAULIKÖL HVLPD 46

Гідравлічне масло ADDINOL Hydrauliköl HVLPD 46 виготовлено на основі високоякісних фракцій очищених мінеральних масел (рафінат) і спеціального бесцінкового комплексу активних речовин, що поліпшує антиокисні. антикорозійні та протизносні властивості.