Головна » ISO VG 220

Відображаються усі з 10 результатів

Show sidebar

ADDINOL TURBO DIESEL MD 505

ADDINOL Turbo Diesel MD 505 – це сезонне моторне масло класу SAE 50.

Оптимально підібране поєднання високоякісних базових масел на менеральной основі і інноваційних присадок гарантує чудову чистоту двигуна, відмінний захист від корозії і зносу, а також дуже високий рівень ефективності.

ADDINOL FOODPROOF UNI 220 S

ADDINOL FoodProof UNI 220 S – це синтетичне високоефективне масло зі світлим кольором і нейтральним запахом, виготовлене на основі поліальфаолефінів (ПАТ).

Всі компоненти масел ADDINOL FoodProof UNI 220 S фізіологічно безпечні, відповідають вимогам європейських директив,
внесені в список NSF H1 і відповідають правилам кошерності і халяльної. Всі компоненти відповідають міжнародній директиві FDA і не містять алергенів відповідно до вимог регламенту Ради Європейського Союзу 1169/2011 (додаток II)

ADDINOL FOODPROOF CLP 220 WX

ADDINOL FoodProof CLP 220 WX – це трансмісійне масло на основі вазелінового масла класу в’язкості ISO-VG 220.

Всі компоненти масел ADDINOL серії FoodProof CLP WX фізіологічно безпечні, відповідають вимогам європейських директив, внесені в список NSF H1 і відповідають правилам кошерності і халяльної.
Всі компоненти відповідають міжнародній директиві FDA і не містять алергенів відповідно до вимог регламенту Ради Європейського Союзу 1169/2011 (додаток II).

ADDINOL STENTER OIL 220

ADDINOL Stenter Oil 220 – це високоякісний синтетичний мастильний матеріал, виготовлений на основі базових масел. характеризуються чудовою протиокислюючую і термічною стабільністю.

ADDINOL Stenter Oil 220 містить оптимально збалансований комплекс присадок, що гарантує чудове змащення,
низький коефіцієнт тертя і чудові протиокислювальні властивості. Продукт стабільний до дії навколишнього середовища (наприклад, текстильний пух) і забезпечує винятковий захист від корозії і зносу.

ADDINOL BELT LUBE HT 220

ADDINOL Belt Lube HT 220 – це вкрай стійкий до високих температур мастильний матеріал, який завдяки синтетичним базовим компонентам і спеціально підібраним присадкам володіє відмінними експлуатаційними властивостями.

ADDINOL ECO GEAR 220 S

Високоефективне трансмісійне масло ADDINOL Есо Gear 220 S не містить силіконів і виготовлено на основі синтетичних компонентів (ПАТ) і спеціально розробленого пакету присадок (технологія Surftec®).

ADDINOL ECO GEAR 220 M

Високоефективне трансмісійне масло ADDINOL Есо Gear 220 M виготовлено на основі ретельно підібраних мінеральних компонентів і спеціально розробленого пакету присадок (технологія Surftec®).

ADDINOL GEAR OIL 220 F

Масло ADDINOL Gear Oil 220 F виготовлено на основі ретельно підібраного рафінату мінеральних масел з додаванням оптимального комплексу беззольних і бесцінкових присадок.

ADDINOL POLY GEAR 220 PG

ADDINOL Poly Gear PG 220 – це синтетичне масло, виготовлене на основі не змішуємих з водою поліалкіленгліколей (PG) з додаванням комплексу ефективних присадок, що забезпечують оптимальний захист від зносу, поліпшену стійкість до старіння, чудовий захист від корозії, а також запобігають піноутворенню.

ADDINOL GLASS LUBE XHG 220

ADDINOL Glass Lube XHG 220 – це високопотужне синтетичне масло, виготовлене на основі термічно високостійких складних ефірів і присадок, що поліпшують антиокислювальні. антикорозійні та протизносні властивості. Продукт не містить твердих речовин.

Температури застосування до + 250 °С.